Program & Aktiviteter

 

Personal

71594DBB-4F8C-4C3C-81AA-025D49CB62F7.JPEG

Gabbe

Ungdoms- & teknikkoordinator

studioung@

midsommargarden.se

070-928 56 11

Anna El Yafi MG.jpeg

Anna El Yafi

Konstnärlig- och pedagogisk koordinator

anna@midsommargarden.se

Street Art Workshop11 - Anna Lidman.jpeg

Nabil

Verksamhets- och omvärldslots

Pedagog på StudioUng

nabil@midsommargarden.se

076-312 93 99

IMG_1653.JPG

​Gülsen

Projektkoordinator

gulsen@midsommargarden.se

C1373BA1-7166-4178-A1C4-286163AEF009.JPEG

Jörgen

Vaktmästare

ACB52A09-05C8-4B43-9679-440984098188.JPEG

Ebba

Verksamhetsansvarig

ebba@midsommargarden.se

070-268 81 24

IMG_1646.JPG

Emilia

Verksamhetskoordinator &

Bokningsansvarig

hej@midsommargarden.se

076-328 88 57

MG_lila_logga.png

Hanna

Kommunikatör (vikarierande)

From 1 sep.

hanna@midsommargarden.se

Vid brådskande ärenden

innan 1 sep, kontakta Ebba. 

marit MG_edited.jpg

Marit

Programkoordinator

marit@midsommargarden.se

jonna MG.JPEG

Jonna

Projektkoordinator MedVän

jonna@midsommargarden.se

076 855 48 07

Kontakt

Tack! Vi återkommer inom kort